Azerbejdżan

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Azerbejdżan

Nieruchomość na sprzedaż w Azerbejdżanie

Azerbejdżan jest byłą republiką radziecką, państwem graniczącym z Morzem Kaspijskim i Kaukazem, leżącym na granicy Azji i Europy. Graniczy z Morzem Kaspijskim na wschodzie, Rosją na północy, Gruzją i Armenią na zachodzie oraz Iranem na południu. Stolica Baku słynie ze średniowiecznych fortyfikacji Starego Miasta, w których mieści się Pałac Shirvanshahs, królewska rezydencja z XV wieku oraz starożytna Wieża Dziewicy, która dominuje w panoramie miasta.

Jeśli jesteś zainteresowany nieruchomościami na sprzedaż w Azerbejdżanie, lepiej przeczytaj nasz raport na temat jego rynku nieruchomości. Sektor budowlany, zarówno w zakresie nieruchomości mieszkalnych, biur i hoteli, infrastruktury i nieruchomości na sprzedaż w Azerbejdżanie, oferuje ambitne cele inwestycyjne dzięki ambitnym celom rządu Azerbejdżanu. Sektor budowlany był siłą napędową gospodarki Azerbejdżanu aż do kryzysu, w rzeczywistości był to dowód na jego rosnący procentowy udział w PKB kraju, z 8% w 2011 r. Do 12,1% w 2015 r. Z drugiej strony recesja wynika również ze spowolnienia w sektorze budowlanym, który pozostaje drugim sektorem gospodarki. W kwietniu tego roku ceny na rynku nieruchomości w Baku wzrosły o 2,49% w porównaniu do marca.

Wzrost cen nieruchomości na sprzedaż w Azerbejdżanie w ostatnim miesiącu wpłynął na prawie wszystkie segmenty rynku. Ceny na pierwotnym rynku nieruchomości wzrosły o 3,98%, ceny na rynku wtórnym wzrosły o 3,44%, ceny na rynku gruntów wzrosły o 1,06%, a ceny na rynku wynajmu wzrosły o 0, 39% w ciągu miesiąca.

W kwietniu 2018 r. Ceny na rynku nieruchomości w Baku spadły o 0,87% w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku. Spadek ten wynika głównie ze spadku cen na rynku nieruchomości komercyjnych na sprzedaż w Baku.

Rynek nieruchomości wykazuje tendencję stabilizacyjną i oczekuje się, że do końca roku wzrośnie o 6%.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 37524

Sprzedaż Bar/Restauracja/Klub nocny, Azerbejdżan, Aran, Göyçay, Göyçay

530,550.86PLN
Sprzedaż
Bar/Restauracja/Klub nocny

10000 m²
Witam! Gotowy biznes jest na wyprzedaży, ponieważ w przypadku pilnej sprzedaży jest on znacznie tańszy, niż rzeczywisty koszt. Jeden hektar ziemi, na...
Cod. 2857

Sprzedaż Willa, Azerbejdżan, Baku, Baku, center

867,982.50PLN
Sprzedaż
Willa

200 m²
Nieruchomość na sprzedaż w Baku blisko centrum. Dobra jakość domu.
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB